Partnerzy

ASTRAFOX

W ASTRAFOX dostarczamy rozwiązania do przetwarzania i publikowania informacji oraz rozwiązania wspierające procesy biznesowe. Wspieramy sukces biznesowy naszych Klientów, poprzez nawiązywanie trwałych relacji i znajdywanie optymalnych rozwiązań. Jesteśmy pewni, że wysoka jakość i obustronna satysfakcja to jedyna droga do sukcesu na rynku. Kluczowe obszary naszej działalności to:
– Workflow (AMODIT),
– Business Intelligence (Tableau, Alteryx),
– rozwiązania ERP (Comarch ERPXL),
– portale korporacyjne (SharePoint),
– programowanie .NET (systemy pisane na zamówienie),
– serwis IT (opieka nad infrastrukturą, sprzęt, oprogramowanie).

Arrow

Firma Arrow Enterprise Computing Solutions, lider w globalnej dystrybucji IT, wspiera rozwój dostawców rozwiązań i usług IT. Zapewniamy specjalistyczną wiedzę techniczną, innowacyjne rozwiązania i platformy cyfrowe, które wspierają dynamiczny wzrost.
Wykorzystujemy nowoczesne i sprawdzone technologie, aby dotrzeć z ofertą do naszych klientów.
Pomagamy eliminować wszelkie trudności operacyjne i umożliwiamy rozwój dzięki kompleksowym usługom w zakresie sprzedaży, finansowania i leasingu, systemów automatyzacji i wielu innych.
Dostarczamy platformy cyfrowe, które zapewniają zwiększenie tempa rozwoju. ArrowSphere, nasza wielokrotnie nagradzana platforma do sprzedaży i zarządzania biznesem cloud, łączy dostawców technologii z tysiącami partnerów handlowych i użytkownikami końcowymi, którzy korzystają z obszernego katalogu rozwiązań chmurowych, możliwości zarządzania zużyciem i skalowalności.
Jesteśmy częścią Arrow Electronics. Jako firma z listy Fortune 104 i jedna z najbardziej podziwianych firm na liście Fortune, Arrow Electronics dostarcza technologię do szerokiego ekosystemu ponad 210 000 wiodących producentów technologii i dostawców usług.

Uniteam

Uniteam Sp. z o.o. to firma IT, która specjalizuje się w konsultingu, doradztwie strategicznym w zakresie wykorzystania oprogramowania oraz rozwoju i wdrażaniu rozwiązań IT opartych na technologiach partnerów takich jak Atlassian czy HashiCorp. Uniteam jest również twórcą i producentem systemu PASK do zarządzania tożsamością i dostępem.

Servers24.pl

Servers24.pl od ponad 10 lat zapewnia kompleksową obsługę i wsparcie działów IT. Firma zajmuje się doradztwem i dostawą sprzętu IT oraz wdrożeniami nowoczesnych rozwiązań technologicznych dla biznesu, m.in. w zakresie bezpieczeństwa danych i systemów. Nasi Klienci mają również możliwość korzystania z dedykowanego magazynu z dostępną szeroką gamą sprzętu IT i dostawą w ciągu 24/48 godzin od momentu zamówienia. Servers24.pl współpracuje z największymi światowymi producentami, tj. Dell, Lenovo, Cisco, Microsoft czy Amazon. Więcej na www.Servers24.pl oraz profilu firmy na portalu LinkedIn.

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com