Partnerzy

Servers24.pl

Zespół Servers24.pl zajmuje się doradztwem i dostawą sprzętu IT dla biznesu. Zapewniamy kompleksową obsługę i wsparcie dla działów IT. Współpracujemy m.in. z firmą Dell, Lenovo, Cisco.

Statlook

Media-press.tv S.A. to polski producent, który od ponad 30 lat dostarcza zaawansowane systemy informatyczne dla firm na całym świecie. Łączą w sobie bogatą funkcjonalność podpartą najnowocześniejszymi technologiami i nowatorskimi, oryginalnymi rozwiązaniami, z niespotykaną w innych programach prostotą użycia i przyjaznym interfacem.
Statlook oraz Uplook to sztandarowe aplikacje rozwijane od ponad 18 lat i wdrożone w ponad 8000 firm oraz instytucji państwowych w Polsce. Doskonałe narzędzia do zarządzania sprzętem, oprogramowaniem oraz wydajnością i bezpieczeństwem użytkowników w czasach pracy zdalnej i hybrydowej.
·       Zdalny audyt oprogramowania – Metodyka Audytorów Microsoft SAM. Statlook pozwala działowi IT w łatwy sposób samodzielnie wykonać taki audyt.
·       Szybka i sprawna ewidencja i zarządzanie sprzętem. Zautomatyzowany system zdalnej inwentaryzacji wszystkich elementów infrastruktury pozwala oszczędzić cenny czas.
·       Oszczędność czasu – zarządzanie na odległość. Autorski Zdalny Pulpit umożliwia zarządzanie komputerami, pełny dostęp do dysków, zdalne włączanie/wyłączanie komputerów i poszczególnych programów bez ruszania się z miejsca.
·       Bezpieczeństwo – datalook. System Statlook zawiera moduł datalook do zarządzania wymiennymi nośnikami danych (np. pendrive, USB HDD, etc.). Nośniki można całkowicie blokować lub nadawać użytkownikom odpowiednie prawa dostępu (per użytkownik/per urządzenie).
·       Kontrola Internetu – weblookTM. Pozwala na monitorowanie i blokowanie stron www per user / dział / grupa.
·       Kontrola wydruków. Dostęp do szczegółowych oraz zbiorczych informacji na temat drukowanych przez użytkowników dokumentów, grafik i zdjęć, w krótkim czasie eliminuje wykorzystywanie drukarek do prywatnych celów.
·       Wykorzystanie czasu pracy i komputera przez użytkowników. System Statlook zbiera wiele szczegółowych informacji dotyczących pracy komputerów. Między innymi: przerwy w pracy, uruchamiane aplikacje, odwiedzane strony www, drukowane dokumenty, czy operacje na nośnikach zewnętrznych (CD/DVD, HDD, FDD, pendrive etc.).
·       Moduł RODO do zarządzania bezpieczeństwem oraz inwentaryzacji Danych Osobowych zgodnie z zaleceniami RODO, Ministerstwa Cyfryzacji i UODO.
·       Wygodny Helpdesk i zdalny pulpit do pomocy i komunikacji z użytkownikami. Zgłoszenia incydentów od użytkowników, zdalna pomoc, zdalne przejęcie pulpitu, automatyczne tworzenie zgłoszeń z e-maili przychodzących na skrzynkę support i tworzenie bazy wiedzy ułatwiają codzienną pracę działu IT i sprawiają, że pozostaje więcej czasu na pozostałe działania.
 
STATLOOK
jest marką firmy media-press.tv S.A.
ul. Szymanowskiego 1/15 ■ 30-047 Kraków
telefon: +48/12/630 97 48
[email protected]www.statlook.pl

COIG specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych klasy ERP, wspomagających zarządzanie procesami produkcji. Firma świadczy również zaawansowane usługi z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz zabezpieczenia danych, a także dostarcza rozwiązania chmury prywatnej na bazie własnego Centrum Przetwarzania Danych. W swoich rozwiązaniach firma wykorzystuje technologie z zakresu sztucznej inteligencji (AI) oraz uczenia maszynowego (ML).