Partnerzy

Micro Focus

Micro Focus (LSE: MCRO.L, NYSE: MFGP) jest siódmą na świecie pod względem wielkości firmą wyspecjalizowaną wyłącznie w oprogramowaniu, a jednocześnie największym brytyjskim przedsiębiorstwem technologicznym notowanym na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, o łącznych przychodach przekraczających 4,4 mld USD. To jedna z najlepszych na świecie firm produkujących oprogramowanie dla przedsiębiorstw, pomagająca klientom w pełni wykorzystać dotychczasowe inwestycje i wdrażać nowe technologie w środowisku hybrydowego IT. Dostarczając klientom najlepsze w swej klasie, skalowalne oprogramowanie dla przedsiębiorstw wraz z wbudowanymi narzędziami analitycznymi, firma Micro Focus zajmuje się implementacją ukierunkowanych na klienta innowacji w obszarach takich jak środowiska programistyczno-operacyjne (DevOps), hybrydowe IT, bezpieczeństwo i zarządzanie ryzykiem czy analiza predykcyjna.
Firma Micro Focus skupia się na wytwarzaniu, sprzedaży i obsłudze oprogramowania i zatrudnia ponad 5 800 osób tylko w dziale badawczo-rozwojowym. Pomaga klientom rozwiązywać najbardziej złożone problemy technologiczne, dostarczając światowej klasy rozwiązania dla całych przedsiębiorstw w kluczowych obszarach takich jak:
· środowiska programistyczno-operacyjne (Dev-Ops): szybkie dostarczanie wysokiej jakości, bezpiecznych aplikacji, zapewnienie pełnej przejrzystości w obrębie łańcucha narzędzi związanego z ofertą komercyjną i open source – przy wykorzystaniu największej gamy produktowej w branży;
· hybrydowe IT: uproszczone zarządzanie różnymi platformami, metodami dostaw i modelami konsumpcji z myślą o wspieraniu organizacji w realizacji potrzeb biznesowych, kontroli kosztów, a także zapewnianiu dostępności i wydajności w skali globalnej;
· bezpieczeństwo i zarządzanie ryzykiem: ochrona danych, aplikacji i dostępu; wdrażanie zabezpieczeń i czynności ukierunkowanych na ograniczanie ryzyka i zachowanie zgodności z przepisami; optymalne wykorzystanie bezpiecznych praktyk programistyczno-operacyjnych (Dev-Ops) w celu kompleksowego zarządzania ryzykiem.
· analiza predykcyjna: pomoc klientom w przekształcaniu izolowanych danych na pro-aktywne analizy prowadzone w czasie rzeczywistym w dowolnej skali, bazujące na stosach rozwiązań otwartych i chmurowych; umożliwianie wglądu z nowej perspektywy w aplikacje, czynności operacyjne, zabezpieczenia i funkcjonowanie przedsiębiorstwa.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.microfocus.com lub kontaktując się biurem firmy Micro Focus w Polsce, tel. 22-537-5000 infolinia@microfocus.com.

Sophos

Sophos, z siedzibą w Bostonie (USA) i Oxford (Wielka Brytania), rozpoczął produkcję produktów antywirusowych i rozwiązań szyfrujących dane 30 lat temu. Dziś nasze produkty do zabezpieczania sieci są używane przez 100 milionów ludzi w 150 krajach i w 100.000 przedsiębiorstw. Produkty Sophos są proste w instalacji i obsłudze oraz wielokrotnie nagradzane przez niezależnych analityków i ekspertów, takich jak Gartner. Począwszy od szyfrowania, poprzez ochronę stacji końcowych, stron www, bezpieczeństwo serwerów aż do rozwiązań sieciowych – nasze rozwiązania są wspierane przez SophosLabs, globalną sieć ośrodków wykrywania nowych zagrożeń. Sophos zapewnia pełne bezpieczeństwo IT dla przedsiębiorstw – niezależnie od wyboru typu wdrożenia: na własnym serwerze czy w serwisie chmurowym, nasze produkty chronią użytkowników w sposób ciągły i kompleksowy, w każdym miejscu, w którym się znajdują.

OneTrust

OneTrust jest wiodącym oprogramowaniem zarządzającym prywatnością, które jest używane przez ponad 2,000 firm na całym świecie. Pomaga w dostosowaniu się do przepisów dotyczących prywatności danych w różnych jurysdykcjach, w tym RODO.
Wszechstronna i zintegrowana platforma, oparta na badaniach dotyczących prywatności danych, zawiera ocenę gotowości, ocenę wpływu ochrony danych (PIA/DPIA), inwentaryzację i mapowanie danych oraz skanowanie i zgodność plików cookie. Ponadto możliwa jest weryfikacja i ewidencja zgód na przetwarzanie informacji oraz zgłaszanie incydentów i zarządzanie ryzykiem w odniesieniu do dostawców.
OneTrust ma swoją siedzibę w Londynie, UK i Atlancie, GA z globalnym zespołem ekspertów z dziedziny prywatności i technologii, posiadających certyfikaty CIPP.