Partnerzy

Komputronik

Komputronik Biznes oferuje doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji, bazując na wysokich kwalifikacjach oraz know-how z dziedziny sprzętu, usług i oprogramowania. Jako integrator rozwiązań opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji istniejących już systemów informatycznych. Komputronik Biznes to zespół ponad dwustu doradców, inżynierów i serwisantów w całej Polsce, dysponujących aktualną wiedzą w zakresie oferowanej infrastruktury i oprogramowania oraz wieloletnim doświadczeniem w realizacji usług. Każdy z nich proponuje optymalne rozwiązania bazując na wyjątkowo szerokiej ofercie Grupy Komputronik, zapewniając szybką realizację projektów. Marka Komputronik Biznes zaczęła funkcjonować w lipcu 2003r. w Poznaniu i od tego czasu objęła swym zasięgiem cały kraj. Od początku 2014 r. Komputronik Biznes działa na rynku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Ewolucja ta nastąpiła poprzez zmianę nazwy spółki KEN Technologie Informatyczne, ogólnopolskiej firmy posiadającej ponad 20-letnie doświadczenie w IT. Obecnie poza centralą Komputronik Biznes posiada 5 filii zlokalizowanych w największych miastach Polski. W strukturach spółki działają także wyspecjalizowane działy do obsługi sektorów publicznego, detalicznego (sieci handlowe, hotele, restauracje), medycznego, bankowo – finansowego oraz dział sprzedaży partnerskiej. Komputronik Biznes wdrożył System Zarządzania Jakością zgodny z normami ISO 9001:2009 oraz ISO 27001.

ODO 24

ODO 24 sp. z o.o. swoją działalność dedykuje wszystkim tym, którzy chcą poznać, zrozumieć i wdrożyć zasady ochrony danych osobowych oraz bezpieczeństwa informacji. W tym przypadku sformułowanie kompleksowe rozwiązania to nie wyświechtany frazes bowiem oferta zaspokaja w pełni potrzeby jakie mogą pojawić się po stronie klientów, zarówno międzynarodowych grup kapitałowych, lokalnych firm kilkuosobowych, czy sektora publicznego. Trzon oferty stanowi wsparcie we wdrożeniu wymogów unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), outsourcing funkcji administratora bezpieczeństwa informacji (ABI) a w przyszłości inspektora ochrony danych (IOD).

Amazon

Amazon to amerykańska korporacja założona w 1994 w Seattle. Zajmuje się handlem elektronicznym, prowadząc największy na świecie sklep internetowy (Amazon.com) oraz jest największym dostawcą usług przetwarzania w chmurze. Pod marką Amazon figuruje również dziesiątki innych rozwiązań i firm, dostarczających usługi dla klientów na całym świecie (firma dysponuje m.in. własną flotą transportową samolotów i statków), w tym w takich branżach jak przemysł kosmiczny (turystyka kosmiczna) i filmowy. Amazon to jedna z największych firm na świecie, zatrudniająca ponad pół miliona pracowników oraz posiadająca 350 milionów regularnych klientów.

Kancelaria Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

Informacje o kancelarii:
Tworzymy największą polską kancelarię prawniczą. Od 1993 roku nasi eksperci doradzają polskim i zagranicznym klientom z niemal wszystkich branż gospodarki. Obecnie w naszych biurach pracuje ponad 150 ekspertów różnych specjalizacji.Wszystkie sprawy naszych klientów rozpatrywane są kompleksowo przez wielozadaniowe zespoły. Jeśli wymaga tego specyfika projektu, korzystamy również z ekspertyz zewnętrznych, m.in. zagranicznych kancelarii prawniczych oraz specjalistów biznesowych z międzynarodowych firm doradczych.
Uwzględniając potrzeby naszych zagranicznych klientów, doradzamy w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, włoskim, francuskim, rosyjskim.
Naszymi klientami są inwestorzy działający m.in. w branżach:
budownictwo | energetyka i surowce naturalne | instytucje finansowe
nieruchomości | sieci handlowe i towary konsumpcyjne
sektor farmaceutyczny i służba zdrowia | sektor publiczny
technologie, media i telekomunikacja | transportOd lat pracujemy nad utrzymaniem naszej dobrej reputacji i prestiżu zawodowego. Pomaga nam w tym wieloletnie doświadczenie w doradztwie przy dużych i złożonych projektach, wprowadzanie nowatorskich rozwiązań oraz praca z bardzo wymagającymi klientami. Lata pracy i poszerzanie wiedzy eksperckiej pozwalają nam rozwiązywać nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia prawne.Dlatego też od lat niezmiennie zajmujemy pierwsze miejsce w rankingach kancelarii prawniczych przeprowadzanych przez Rzeczpospolitą i Dziennik Gazetę Prawną.Jesteśmy także wyróżniani i rekomendowani w międzynarodowych rankingach specjalistycznych: Chambers & Partners, Legal 500, IFLR1000, ITR WorldTax i WTR1000.

EMCA SA

EMCA SA jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie monitoringu infrastruktury informatycznej i bezpieczeństwa sieci. W swojej pracy głównie koncentrujemy się na obszarach takich jak: monitoring infrastruktury IT, serwerów, aplikacji, baz danych oraz usług biznesowych. Wdrażamy rozwiązania do analizy ruchu sieciowego (NetFlow, sFlow, jFlow), systemy SIEM, Log & Event management oraz NAC – Network Access Control. EMCA SA posiada certyfikat Premier Partner firmy Splunk. Jest Partnerem firmy OP5, Flowmon, Dynatrace oraz Forescout – producentów oprogramowania służącego do wydajnego i dokładnego śledzenia infrastruktury informatycznej. Wśród naszych klientów znajdują są duże i małe przedsiębiorstwa sektora prywatnego i publicznego: spółki energetyczne, spółki telekomunikacyjne, instytucje finansowe, dostawcy usług IT.