Partnerzy

Onetrust

OneTrust jest najczęściej stosowaną platformą technologiczną w dziedzinie ochrony prywatności, bezpieczeństwa i ryzyka osób trzecich, której zaufało ponad 3000 firm w zakresie zgodności z CCPA, RODO (GDPR), ISO27001 oraz setkami światowych przepisów dotyczących ochrony prywatności i bezpieczeństwa. Trzy podstawowe produkty OneTrust obejmują oprogramowanie do zarządzania prywatnością – OneTrust Privacy Management Software, OneTrust PreferenceChoice do zarządzania preferencjami i zgodą oraz oprogramowanie OneTrust Vendorpedia do zarządzania ryzykiem stron trzecich i wymiany ryzyka między dostawcami. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia OneTrust.com lub połączenia się z nami poprzez LinkedIn, Twitter oraz Facebook.

ArubaCloud

ArubaCloud jest globalną marką chmury obliczeniowej w modelu IaaS, należącym do Aruba S.p.A.,lidera na rynku włoskim i środkowo europejskim w dziedzinie usługi hostingu i cloud computingu.
Firma posiada ponad 2 miliony klientów i partnerów, co stawia ją w grupie pięciu największych firm hostingowych na świecie.
Usługi Cloud Computing, Backupu as a Service i Cloud Object Storage są wspierane przez sieć własnych i partnerskich datacenter, wliczając w to najnowsze DC w Mediolanie otwarte w 2017 roku, które jest jednym z dwóch data centre w Europie spełniającym wymogi standardu ANSI Rating 4. Dodatkowo ArubaCloud w październiku 2017 otworzyła partnerskie data centre w Warszawie, powiększając swoją europejską sieć DC.