Już wkrótce...

PARTNERZY

Verbicom S.A.
Mamy pomysł na rozwiązania teleinformatyczne w Twojej firmie. Jako integrator systemów informatycznych dysponujemy najnowszą wiedzą w zakresie sprzętu, oprogramowania, organizacji sieci komputerowych oraz rozwiązań IT w przedsiębiorstwach. Zajmujemy się opracowywaniem i realizacją planów kompleksowej informatyzacji w firmach i instytucjach.
Unowocześniamy również już istniejące systemy IT.
Nasz nadrzędny cel to dostarczanie kompleksowych rozwiązań unifikujących i integrujących różne obszary działania przedsiębiorstwa. Aby zrobić to jak najlepiej współpracujemy z największymi dostawcami w zakresie technologii informatycznych jak i telekomunikacyjnych, takimi jak Extreme Networks, Hewlett-Packard, Alcatel-Lucent Enterprise, Palo Alto, Fortinet czy Unify. Natomiast wybór uznawanych na rynku dostawców technologii budynkowych i okablowania gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas rozwiązań.
Kolejnym istotnym elementem naszej działalności jako integratora jest zapewnienie wyłącznie bezpiecznych rozwiązań, zapewniających: najwyższy komfort użytkowania, niskie nakłady administracyjne oraz wysoką dostępność usług.
Duży nacisk kładziemy również na umożliwienie mobilności pracy naszych klientów, oferując narzędzia zunifikowanej komunikacji, dbając przy tym o zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa. Natomiast dzięki niezbędnemu obecnie w firmach systemowi MDM ( Mobile Device Management ), który dostarczamy, zarządzanie flotą takich urządzeń jest przyjemne i proste.
Podążając za najnowszymi trendami w świecie IT staramy się widzieć potrzeby firm i ich infrastrukturę wszechstronnie, zapewniając bezpieczeństwo od użytkownika do świata zewnętrznego, dając możliwość wykorzystywania tych samych usług za pośrednictwem różnych mediów, ułatwiając komunikację i budując skomplikowane rozwiązania tak by były przyjazne dla odbiorców.
Zapewniamy również sprawną i stałą obsługę powykonawczą.
Nasze mocne strony :
– wieloletnie doświadczenie na rynku integratorskim ( jesteśmy na nim od 2002 roku )
– profesjonalna wiedza teleinformatyczna
– wysoce wykształcona kadra projektowa i wdrożeniowa
– umiejętne rozpoznanie potrzeb klientów
– wyłącznie rozwiązania „szyte na miarę”
– szybka realizacja projektów
Jako integrator, współpracujemy z najlepszymi na rynku producentami, dzięki czemu oferujemy rozwiązania kompleksowe, zapewniające ochronę na każdym poziomie. Rozwiązania typu UTM, które zapewniają bezpieczeństwo internetowe, integrujemy z systemami do zarządzania siecią wewnętrzną, zapewniając jednocześnie dostarczenie struktury autentykacji i widoczności urządzeń pracujących w sieci łącznie z informacjami dotyczącymi aktywności tych mechanizmów. Urządzenia końcowe zaopatrzone w systemy sprawdzające ich kondycję oraz mechanizmy zabezpieczające zintegrowane są dzięki nim również z systemem zarządzania. Flota mobilna sterowana przez rozwiązanie MDM również zintegrowana z systemem zarządzania, podlega ciągłej kontroli i widoczności w systemie. Oferujemy systemy: serwerowe, przechowywania danych oraz kopii zapasowych. Bezpieczeństwo fizyczne zapewniają systemy: kontroli dostępu i wizyjne, które wdrażamy.
Dzięki tak określonemu profilowi działalności jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa potrzeby w kwestii bezpieczeństwa i wspólnie zbudować infrastrukturę, która pozwoli skutecznie zarządzać Państwa organizacją. Niejednokrotnie podczas spotkań z klientem rzucamy nowe światło na dotychczasowe problemy widząc je z zupełnie innej perspektywy. Takie obiektywne spojrzenie rodzi najczęściej nowe, niebanalne koncepcje rozwiązań i innowacji.
SPONSORZY
 

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA


PATRONI MEDIALNI


FUNDATORZY NAGRÓD
ORGANIZATOR