Już wkrótce...

PRELEGENCI

Joanna Gałajda
Kancelaria Bird&Bird

Joanna Gałajda specjalizuje się w prawie IT, cloud computingu i cybersecurity.
Prawnik w zespole IT i Transakcji handlowych w polskim biurze Bird & Bird
Główny obszar jej ekspertyzy stanowią zagadnienia związane z kontraktami IT, cyberbezpieczeństwem, cloud computingiem, w szczególności wykorzystanie rozwiązań cloudowych w instytucjach finansowych oraz ochrona danych osobowych w chmurze.
Pracuje dla klientów polskim jak i zagranicznych z sektora IT, finansowego oraz ubezpieczeniowego. Brała udział przy sporach związanych z wdrażaniem dużych projektów IT.
Uczestniczyła w licznych konferencjach poświęconych cloud computingowi, ochronie danych osobowych oraz cyberbezpieczeństwu.
Od 2014 jest współwykładowcą studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie Zastosowanie technologii cloud computingu w modelowaniu biznesowym.
Współautorka publikacjach związanych z prawem nowych technologii. Współautorka książki „Wyzwań informatyki bankowej 2015”.
W 2014 r. zdobyła tytuł LL.M. amerykańskiej uczelni IIT Chicago – Kent College of Law. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Stypendystka programu Erasmus na Wydziale Prawa Université de Strasbourg.
Pracuje w języku polskim, angielskim i francuskim.

Paweł Dobrychłop
ICT Security Manager, Polkomtel Sp. z o.o.

Kieruje Działem Bezpieczeństwa Teleinformatycznego w Polkomtel Sp. z o.o. (operator sieci Plus), zajmującym się zarówno technologicznymi jak i organizacyjnymi aspektami bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych oraz telekomunikacyjnych. W branży od ponad 15 lat. Posiadacz certyfikatów CISSP oraz CISM. Współtwórca polskiego oddziału stowarzyszenia ISSA. Absolwent Politechniki Gdańskiej oraz De Montfort University w Leicester, UK.

Rafał Gołębiowski
Security Officer, Bank BGŻ BNP Paribas S.A.

Rafał Gołębiowski posiada ponad 3 letnie doświadczenie związane z bezpieczeństwem informacji. Zajmuje się zarówno ofensywnymi jak i defensywnymi aspektami bezpieczeństwa. Pracował w firmie wytwarzającej oprogramowanie jako inżynier bezpieczeństwa systemów, następnie w firmie konsultingowej odpowiedzialny był głównie za testy penetracyjne. Ocenie jest Security Officerem w międzynarodowym banku. Uczestnik wielu szkoleń oraz zawodów Capture the Flag. W wolnych chwilach rozwija swojego bloga poświęconego hakowaniu systemów i aplikacji.
Absolwent kierunków Matematyka oraz Matematyka Komputerowa na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, z pracą magisterską poruszającą zagadnienia krypto analitycznych ataków na Generator Liczb Pseudolosowych.

Michał Rosiak
Orange Polska

Psycholog z wykształcenia, dziennikarz z doświadczenia, ojciec z wyboru, edukator z powołania. Członek zespołu, który wymyślił, stworzył i wprowadził na rynek Bezpieczny Starter – innowacyjne na skalę światową rozwiązanie, zabezpieczające dzieci przed niebezpiecznymi treściami w internecie. Konsekwentnie edukuje internautów w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego – za pomocą słowa (blog.orange.pl), obrazu (tnij.org/niebsiec) i nowatorskich rozwiązań technologicznych. W wolnych chwilach sędzia sportowy – niegdyś futbolu amerykańskiego, obecnie lacrosse.

Wojciech Dziomdziora
Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

Wojciech Dziomdziora jest radcą prawnym, Counselem w kancelarii Domański Zakrzewski Palinka, w praktyce IP/TMT.
Posiada wyjątkowe doświadczenie zawodowe w zakresie doradztwa prawnego, zarządzania i reprezentacji interesów klientów. Pracował zarówno w sektorze publicznym i prywatnym.
Wojciech specjalizuje się w prawie technologii, IT, usług chmurowych, IoT, ochronie konsumentów, E-commerce, ochronie danych osobowych, telekomunikacyjnym, cyberbezpieczeństwa, mediów i praw autorskich.
Doradza wielu wiodącym przedsiębiorcom telekomunikacyjnym, informatycznym, medialnym i handlowym w zakresie swoich specjalizacji.
Wojciech prowadzi prace koncepcyjne nad regulacjami ram prawnych Przemysłu 4.0 kierując prawną grupą roboczą Platformy Przemysłu 4.0 przy Ministerstwie Rozwoju.
Jest członkiem Zarządu Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz przewodniczącym Komitetu Ochrony Danych Osobowych i Zarządzania Informacją w Izbie.

Tomasz Omelaniuk
HP POLSKA

Enterprise Pre-Sales Technical Consultant. Printing & Solutions. Po ukończeniu studiów na PJWSTK swoją zawodową przygodę z branżą IT rozpoczynał ponad 12 lat temu. Początkowo jako administrator sieci, serwerów oraz różnorodnych systemów. Następnie jako konsultant techniczny, programista, wdrożeniowiec oraz inżynier systemowy. w branży urządzeń i rozwiązań skanująco-drukujących od 2010 roku, kiedy to rozpoczął prace w firmie Lexmark International Polska jako system engineer odpowiedzialny za wdrożenia oraz wsparcie systemów u największych klientów. W HP od 2014 jako presales technical consultant odpowiada za rozwiązania w zakresie skanowania i wydruku dla klientów korporacyjnych.

Piotr Owczarek
Verbicom S.A.

Piotr Owczarek kieruje działem technicznym firmy, odpowiedzialnym zarówno za projektowanie rozwiązań jak i wdrożenia u klientów. Od ponad 15 lat związany z technologiami IT, co pozwoliło na zdobycie bogatego doświadczenia wdrożeniowego i projektowego. Posiadacz licznych certyfikatów z zakresu technologii sieciowych, certyfikowany trener rozwiązań sieciowych. Autor i współautor publikacji naukowych o tematyce sieciowej. Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Elektronika i Telekomunikacja.

SPONSORZY
 

WSPÓŁPRACA MERYTORYCZNA


PATRONI MEDIALNI


FUNDATORZY NAGRÓD
ORGANIZATOR